Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért "érdeklődök" olyan...

Miért "érdeklődök" olyan események iránt Facebookon, amiket be sem jelöltem? (lent! )

Figyelt kérdés

Facebookon egy eseménynél lehet jelezni, hogy:

1) Érdekel

2) Részt veszek rajta

3) Nem veszek részt rajta

Nekem ma másodszor csinált olyat magától, hogy bejelöltette velem, hogy "érdekel", mintha rákattintottam volna erre a gombra, holott nem tettem ilyet.

Ez úgy tűnt fel, hogy egy ismerősöm like-olta, hogy engem érdekel egy esemény, amit nem is láttam facebookon előtte, majd 1-2 órával később egy újabb eseményre is beírt a face, hogy érdekel, pedig nem kattintottam rá. Ezt azért tudom, mert a Tevékenységnaplómat néha ellenőrzöm.

Azért nem az Internet, hanem a Programok kategóriába tettem, mert lehet, hogy vírus? Mit gondoltok? Mit lehet ez ellen tenni? Malwarebytes Anti-Malware és Avasttal rendszeresen ellenőrzöm a gépem. Ezek semleges események voltak, de félek, hogy olyanokkal is csinálhatja, amik megbotránkoztatják az ismerőseimet, rossz fényt vethetnek rám, meg eleve..... nonszensz az egész. Ha érdekel egy esemény, én kattintsak rá, ne a facebook döntsön helyettem, mit osztok meg az ismerőseimmel.



2017. júl. 24. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kell összevissza megosztogatni lájkolgatni minden marhaságot

(nametests és társai, illetve a csak megosztás után nézheted meg. és egyebek)

Ezek 99%-a reklám és vírus, örülj ha nem adathalász valamelyik, no ezek miatt fordul elő a leggyakrabban ilyesmi

A géped nincs veszélybe, a fiókod annál inkább.....

2017. júl. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel 03:25-kor írtad ezt a minősíthetetlen, támadó, lenéző és primitív infomatikai analfabérának néző választ, betudom annak, hogy még részeg voltál vagy hasonló. Nemhogy reklámoldalakra, hirdetésekre (mindenegybenblog, eztlátnodkel, akármi.info....stb)-re SOHA nem kattintok, ha gyanús üzenet jön, megnyitás nélkül jelölöm spamnak. Szóval rossz ajtón kopogtatsz...
2017. júl. 25. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:
..Akkor viszont tudhatnád, hogy a facebook tele van alapjáraton is bugokkal......
2017. júl. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, amit mondasz, tudom is. Cska azt hittem, hogyha elővigyázatos vagyok, nem kattintok rá mindn sz..rra, az védelmet nyújt. Azóta minden jelszót lecseréltem, kétlépcsős beléptetést stb, erre megint volt.... Most lefuttattam a Malwarebytes-ot, az Avirát és az AdwCleanert is.. Nem tudom, még mit tehetnék.
2017. júl. 26. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!