Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem ismeri fel az eBook-ot a...

Nem ismeri fel az eBook-ot a laptopom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alcor myth ebookom van, a hozzá kapott USB-vel próbálnám összecsatlakoztatni a gépemmel, de azt írja ismeretlen USB eszköz. Nemrég még sikerült nagy nehezen felismertetnem a géppel, 10 percig ki-be dugdostam a csatlakozóba, és egyszer csak bevette, de most már egyáltalán nem veszi be. Tölteni tölti a kis olvasóm, de a gépen semmit nem tudok csinálni, a mappája sem jön elő. Az alapokon túlvagyok (újraindítás, stb.) Mást felismer az összes csatlakozóm egyből (pl. telefon vagy pendrive). Régen a samsung telefonomat is nagyon nehezen ismerte fel. Mit tudok tenni? Nem nagyon értek az ilyen telepítgetésekhez. :(

2017. júl. 25. 22:05
 1/2 Dongaben ***** válasza:
Az egyik leggyakoribb hiba USB-s csatlakozáskor a kábel. Mindenképp kipróbálnám egy másik kábellel. "Telepíteni" semmit nem kell. Fel kell, hogy ismerje a rendszer.
2017. júl. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megoldódott a problémád? Én is hasonlóval küzdök most (Win10-en), próbáltam másik kábellel is, úgy nem működött, másik gépről viszont ment (Win8).
2018. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!