Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa vásárlás auchan üzletben?

Fifa vásárlás auchan üzletben?

Figyelt kérdés

Ha én bemegyek egy auchan üzletbe tegyük fel és vásárolok egy fifa dvd-t(16/17) akkor biztos hogy benne lesz a játék aktiváló kódja? És csak originen tudom beaktiválni?

És ha egyszer beaktiváltam ( Mondjuk originen) akkor onnantól kezdve nem kell a dvd hanem origijnről is le tudom tölten? Köszönöm a válaszokat.



2017. júl. 27. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ha én bemegyek egy auchan üzletbe tegyük fel és vásárolok egy fifa dvd-t(16/17) akkor biztos hogy benne lesz a játék aktiváló kódja?"

Ezt megjósolni nehéz. Az ilyen nagy boltokban sokszor van DVD-csomagoló eszköz, amivel újra lehet fóliázni a tokot, miután a kódot kilopták belőle. De az EA ügyfélszolgálata az egyik legjobb a világon, ha megvan a számla, biztosan tudnak segíteni.


"És csak originen tudom beaktiválni?"

Igen, kizárólag.


"És ha egyszer beaktiváltam ( Mondjuk originen) akkor onnantól kezdve nem kell a dvd hanem origijnről is le tudom tölten?"

Pontosan így van.

2017. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Megérte válaszolni egy zöld kézért? :D
2017. júl. 27. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!