Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok eltávolítani...

Miért nem tudok eltávolítani a gépemről egy játékot?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy amikor vezérlőpulton el akarom távolítani a játékot nem engedi ezekkel az indokokkal:


---------------------------

Lock On: Modern Air Combat

---------------------------

>SetupDLL\SetupDLL.cpp (439)


PAPP:Lock On: Modern Air Combat


PVENDOR:Ubisoft (www.lo-mac.com)


PGUID:E90DCEE9-DC27-401B-A7AC-B0AFF5B34E4D


$7.1.100.1248


@Windows XP Service Pack 2 (2600) IE 11.0.14393.953

---------------------------

OK

---------------------------


valamint:


---------------------------

InstallShield Wizard

---------------------------

A Telepítő hibát észlelt.


Tegye a következőket:

-Zárjon be minden futó programot

-Ürítse ki az átmeneti mappát

-Ellenőrizze internetkapcsolatát (Intermet alapú telepítések)


Majd próbálja meg futtatni a telepítőt.


-----------------------

Hibakód: -5001



A teendők közül az átmeneti mappát nem ürítettem ki mert azt nem tudom hogyan kell, egyébként mindennel próbálkoztam már. (Egyéb adatok: op.rendszer: Win10 a játék CD-n található és minden gépigényelvárás meg van a futtatásához. Ezen kívül lennie kéne egy Uninstall gombnak, ehelyett csak Install lehetőség van, amikor rákattinok előhoz egy parancssort ami egyből eltűnik és semmi sem történik.


2017. júl. 28. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A Revo Uninstaller vagy a Wise Program Uninstaller úgy letörlik, hogy nyoma sem marad.
2017. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A program maga jó, de sajnos nem segített, még a Wise Program Uninstaller kényszerített eltávolítása sem. (bár ott már láttam, hogy a program megpróbálta letörölni, de nem sikerült)
2017. júl. 28. 14:07
 3/3 anonim válasza:

Próbáld ezt:

1. Ctrl + Alt + Delete: Zárj be minden futó programot a felhasználód alatt (tehát a SYSTEM és Helyi Szolgáltatásokat NE)

2. Menj a C:\WINDOWS\Temp mappába töröld a játék mappáját

3. Ahogy az előző mondta, Revo Uninstaller vagy esetleg vírusirtó kényszerítője lehozza!


Ha nem mersz a Temp mappában turkálni, használhatsz CCleaner-t..

2017. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!