Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steamon lehet valahogy fizetni...

Steamon lehet valahogy fizetni MaestroCard-al?

Figyelt kérdés
13 Éves vagyok ezért saját bankkártyám még nem lehet, de a szüleimnek pedig MaestroCard-juk van. Akkal pedig steamon keresztül nem lehet fizetni.

2017. júl. 28. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy MaestroCard. Van Maestro és MasterCard.

A szüleid tudják, hogy a bankkártyájukkal akarsz magadnak Steamen játékokat venni? Vagy elloptad? És te leszel a következő, akiről videó készül a jutubra, mert a szülők a videóstól követelik vissza a pénzt, amit a gyerekük elszórt?

2017. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Maestro nem alkalmas netes fizetésre (legalább is a legtöbb helyen biztosan nem). Ha a szüleidnek még egy MasterCard Electronic sincs, akkor nem lehetnek túl technikai emberek. Szerintem ez patthelyzet...

Egyetlen megoldás talán, hogy Paypal-ra utalsz bankszámláról és azzal fizetsz, vagy megkérsz valakit (csak van egy barát vagy unokatesó vagy valaki) hogy vegye meg neked ajándékba a játékot, te meg kifizeted neki készpénzzel.

2017. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudják hogy vásárolni akarok, és ráadásul ők akartak nekem szülinapomra venni játékokat de nem azt vettek és elmondták hogy ezért nem.
2017. júl. 30. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!