Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem írja meg a lemezt...

Miért nem írja meg a lemezt az író program?

Figyelt kérdés

Behelyezem a meghajtóba a CD-t,ami 700 megás. Majd az írandó adatmennyiséget ellenőrzöm ami 650mega,de lehet 500 is,akkor is azt írja ki nekem az írás elindítása után hogy az íradó adatmennyiség 4,80giga,szabad hely 700mega.

A Laptopomon már írtam lemezt több alkalommal is,de 1 éve kb ugyanezzel a problémával nem írtam.

Most újra szeretném az íróm használni,de nem sikerül. Nagyon fontos lenne. Kérlek segítsetek.

Az írandó file-ok közt nincs plusz adattartalom.

Előző megírásokat nem tartalmaz ....és itt nincs Néró meg különböző programok. Így írtam vele legutóbb is,hogy alap szolgáltatással megírta a DVD-t is.

Várom válaszaitokat,köszönöm.:)



2017. júl. 29. 13:45
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

DVD formátumban kezded írni és nem CD-ként, ezért írja a hibát. A Nero esetében is elsőként az adathordozót (CD, DVD, BD) kell kiválasztani és utána lehet belerakni a fájlokat. Esetedben a DVD van kiválasztva CD helyett.

Nem ismerem a beépített író funkciót, soha nem használtam, így pontos segítséget nem tudok adni, de az alaphiba ez, amit írtam.

2017. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!