Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom megnyitni a...

Miért nem tudom megnyitni a steamet?

Figyelt kérdés

Feltelpitettem a steamet miután kész megkéne nyilnia a steamnek h letöltse a legujabb frissitéseket és utána be kellene jelentkeznem de ez nem megy mert telepitás után kiirja h : "A Windows nem találja a(z)

'C:\Steam\Steam.exe' fájlt. Ellenőrizze, hogy helyesen írta-e be a nevét, majd próbálkozzon újra."

ezt irja ki akárhányszor telepitem ujra mégha rendszergazda ként inditom win 7 kompatibilitással akkor se.

Ráadásul kb 2 hete a BitTorrent lefagyott ezért ujraraktam de a bittorrent is ugyan ezt irta ki mint ez...

Ha meg keresem a fájl helyét és onnan inditom akkor meg azt irja ki h nincs meg a fájl..

Egy windows ujrarakás megoldaná de most nem fogom ujrarakni a steam miatt....



2017. júl. 30. 12:00
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Mikor én töltöttem le, nekem is volt problémám vele. Több, mint két éve, úgyhogy nem emlékszem már rá, mi volt a hibaüzenet, de a gond a mentési hely volt. Ügyelj arra, hogy a mappa nevében ne legyen ékezet vagy különleges karakter!

Remélem, ezzel tudtam segíteni.

2017. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Ékezet nélkül van mivel ő hozza létre a mappát..

Nem tudom mi baja lehet lehet utolsó steam törlésekor rosszul uninstallálta vagy vmi mást is kitöröltem amit nem kellett volna és azóta nem jó...

Ha emlékszel még megmondanád h milyen windowson jelentkeett neked az a probléma??

2017. júl. 30. 13:32
 3/5 anonim válasza:
Hú... Azt hiszem, Windows 8 volt.
2017. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyanezzel a problémával küzdök, azóta sikerült valakinek bármiféle megoldást találni rá?
2018. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam is ez a gond. Neked sikerült megoldani?
2019. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!