Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S! Nem tudom használni...

S. O. S! Nem tudom használni a Hamachi-t!? ( Többi lent )

Figyelt kérdés

Nemrég új gépet kaptam. Mindent szerencsésen átmásoltak rá, de a Hamachi-val akadt egy kis gond. Az a probléma hogy ha rákattintok az ikonra kihozza a kis Hamachi ablakot és ezt írja: Ezen a területen látható összes hálózata és azokban elérhető partnerek. Már online állapotban van, de számítógépe még nem tagja egyetlen Hamachi-hálózatnak sem. Aztán alatta két ikon vagy nem tom mi. Az a lényeg hogy rá lehet kattintani: Új hálózat létrehozása vagy Csatlakozás meglévő hálózathoz. Most mit csináljak?? Én nem értek ehez!! :C Letölteni is csak segítséggel tudtam. De most nincs kitől kérni. Légyszi segítsetek hogy újra tudjak egy Minecraft világban játszani a barátnőmmel.

14/l



2017. júl. 31. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Használjatok Tunngle-t. Feltelepíted, csak be kell lépni ugyan abba a "szobába". Van Minecraft nevű is és akkor már látni fogjátok egymást a hálózaton (de amúgy tökmind1 melyikbe léptek, a lényeg hogy ugyan abban legyetek). Gameranger-t is ajánlani szokták, még nem próbáltam, de elvileg az is egyszerű.
2017. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!