Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WEBGL-t érti valaki?

WEBGL-t érti valaki?

Figyelt kérdés

Dead Trigger 2 nevezetű facebook-os játékkal játszottam régen. Most meg nem indul el az istennek sem. Mozillában "out of memory", Chrome-ban "array buffer allocation failed" üzenet érkezik. Beállítások rendben vannak (netes fórumokon leírtak alapján)

Milyen program kell vagy mit kell varázsolni a futtatásához?

Régi gép (amin ment) 2 magos 2Gb DDR2 integrált videó

Új (a régi kiegészítve) 2 magos 3Gb DDR2 256 MB Nvidia videó (chrome alapján támogatja a WEBGL-t).



2017. júl. 31. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A hiba üzenet szerint pedig kevés a memória. :-D
2017. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy a unity player-nek kevés memória van kiosztva. Hiába telepítem a unity web playert, egyszerűen semmi. Rakás .... ez így!
2017. aug. 1. 06:23
 3/3 anonim válasza:
Nekem kedvenc játékom volt, két évvel ezelőtt lecseréltem a gépemet. Anno 1 maggal simán futott. Most viszont egészen a mai napig nem tudtam elindítani a játékot. Bár most sem értem el sokat. Annyi hogy nem írja ki a hibát mivel kikapcsoltam a reklámblokkolót (Adblock Plus), betölt, rákattintok a play-re, utána ahogy anno is szokta, elkezd tölteni, letölti 100% amit lekell töltenie, majd megjelenik a chrom hibaüzenete, hogy " A manóba, nem sikerült betölteni az oldalt.
2018. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!