Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet így vírusos egy asztali PC?

Lehet így vírusos egy asztali PC?

Figyelt kérdés
Van rajta egy vírusirtó(ESET NOD32 antivírus 8)és nem volt még megnyitva rajta egy káros oldal sem.Lehetséges,hogy úgy kapott valami vírust,hogy feltörték a rendszerét?Van ilyen egyáltalán?Lehetséges,hogy feltöréssel legyen vírusos?

2017. aug. 1. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. De te miért gondolod hogy vírusos.?
2017. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet. lásd wannacry.
2017. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért gondolom,hogy vírusos,mert furcsán viselkedik.Kék halálozik,újraindulgat,reklámokat jelenit meg,nem indítja el a játékokat,kidob a programokból,pedig én semmi szokatlan oldalt nem nyitottam meg,nem töltöttem le semmit,nem telepítettem semmit,csak azokat az oldalakat nyitottam meg amiket szoktam a furcsa viselkedés előtt is.Viszont múlt héten összevesztem egy informatikus ismerősömmel,innen jött a gyanú,hogy lehet,hogy bosszúból teszi ezt.
2017. aug. 1. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
AdwCleaner, Malwarebytes, TDSSKiller ezeket futtasd
2017. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!