Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vannak olyan zenék amikben...

Vannak olyan zenék amikben van dalszöveg. Milyen programmal tudok ilyet csinálni? Képes valamelyik telefon is megjeleníteni ezeket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen karaoke szerűségre gondolsz? Megy a zene és kiírja a szöveget? Mert ha igen azt megtudod csinálni bármelyik videóvágó programmal. Movie Maker, Premier Pro, Sony Vegas. Az első még fönt is van az xpn, vistán meg a 7en alapból.
2010. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Töltöttem le zenéket, és némelyikben, ha megnyitom. (Windows Media Player 10-el szoktam), alulra egy fekete téglalapban, fehér betűszínnel behozza a dalszövegét. De nem magától megy, hanem nekem kell görgetnem. Nem olyan mint a videók, hogy ahogyan megy a zene úgy mozog vele a szöveg.
2010. máj. 23. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!