Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jelenik meg a...

Miért nem jelenik meg a Creators Update?

Figyelt kérdés
Frissíteném az oprendszert de csak annyit ír, hogy úton van a Creators Update de ha frissítek nem tölti le. Esetleg van valami módszer a letöltésre? (Az update helper nem ment)

2017. aug. 3. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet, ismerősömnek, kb 2 hete jött le végre a creators update.


Valami miatt egyes gépeken visszatartja a M$ a frissítést.

Nagyon idegesítő...

2017. aug. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az gáz... :(

A kézi telepítő meg nem tudott ramdisket létrehozi.

Szóval akkor várok...

2017. aug. 3. 07:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Bizonyos hardverekkel még nem kompatibilis, és ezeknél a gépeknél késleltetve van. Talán te is beleesel ebbe a kategóriába.


Egyébként érdemes tiszta telepítést csinálni, az Anniversary -> Creators frissítés iszonyatosan bugos, és szinte használhatatlan rendszer a végeredménye még laboratóriumi körülmények között is.


Töltsd le a legfrissebb Media Creation Toolt, és telepítsd tisztán a rendszert.

2017. aug. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akit mondtam hogy lejött neki, egy régi 4 éves laptop, belassult utána, de fogtam és powershell-ben leszedtem az összes szutyok crapware M$ baromságot, a getskype-tól a bingnews-ig mindent és gyorsabb lett a gép.


Creators előtt is célszerű ezt a sok xart leszedni.


[link]



ott vannak a parancsok

2017. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyugi informatikus vok és utálom én is a csempés $zarokat és mindig leszedem én is őket :)
2017. aug. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!