Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-ről vélemények?

Windows 10-ről vélemények?

Figyelt kérdés

win7ről megéri átváltani? hogyan kompatibilis visszafelé a programokkal?például régi játékokkal?régi alatt tényleg régit értek,van 1998as játékom is.viszi ezeket?

ramból mennyit eszik egy 64bites változat?


2017. aug. 3. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Jobban bánik az erőforrásokkal a Windows 10, a legtöbb játékkal kompatibilis, persze nem mindennel.

Ha nem túl régi a géped, és a 7 simán megy rajta, akkor ajánlott a 10.

Radeon HD4xxx vagy korábbi VGA-val semmiképp.

2017. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi

új gépre lenne,idén megjelent videókártyával.

azért nem csak 20éves játékokat tolok :) de hát nem örülnék egy rossz választás miatt annak ha le kéne mondani 1-1 régi nagy kedvenc játékról:)

2017. aug. 3. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Ki nem állhatom a windows 10-et !
2017. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak pozitívumai és negatívumai is. Megszoktam, már nem akarnék visszatérni, de attól még nem frissítésnek, csak váltásnak tekintem.


Kompatibilitás ugyanaz, mit a korábbi rendszerekben. 98-as játék vagy DOS-os, és DosBox-ban futtatod, vagy korai Win32-es 3dfx Glide grafikával, és akkor egy Glide wrapperrel simán fut. Esetleg valami Opengl 1.0, az meg megy kb. minden videokártyán.


Ha van multiplayer része, és IPX-et használ, akkor ahhoz is kell valami emulátor, mert Windows NT-ben nincs.

2017. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig bármelyik eszközön (laptop/asztali gép) nagyságrendekkel stabilabban és jobban fut, mint a 7-es. Egyszer sem fagy le, nem akadozik.
2017. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nekem eddig bármelyik eszközön (laptop/asztali gép) nagyságrendekkel stabilabban és jobban fut, mint a 7-es. Egyszer sem fagy le, nem akadozik."


Ez azért butaság, mert normális esetben mindkét rendszer 0 azaz nulla fagyással, akadozással stb. üzemel.

2017. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálad lehet, nálam a 7-es többet szarakodott, mint a 10-es
2017. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 Ugye tudod hogy ezerféle hardver és szoftver létezik? Még nálam is volt olyan gép amin a 7 szinte működni sem akart, a 10 meg hasít rajta. Pedig LGA1156-os gép, még csak az sincs, hogy túl régi, vagy túl "új" és azért nem megy rajta.

Ilyen a Windows, lehetetlenség, hogy minden szoftver minden hardverrel kompatibilis legyen, és fordítva.

2017. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Captain Logic ***** válasza:
Szerintem megéri. Nekem amúgy se jött be a windows 7 felülete. Olyan, mint iOS 6 vs iOS 7, van akinek ez a kicsit 3D-sebb felület jön be, van akinek a flat. Te döntsd el, hogy zavar-e annyira, hogy ne frissíts, hiszen ahogy már leírták, a win 10 jobb.
2017. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!