Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire jó a vga driver frissítés...

Mire jó a vga driver frissítése? Mi lesz tőle jobb?

Figyelt kérdés
Egyszer megpróbáltam, de mivel nem értek hozzá, elsötétült a képernyő és szerviz lett belőle. Hogyan lehet ezt biztonságosan megoldani?
2017. aug. 3. 18:04
 1/7 Captain Logic ***** válasza:
A gyártó honlapjáról (amd/nvidia) kell letölteni a frissítést, és ott általában leírják, mit frissítenek rajta. Az, ha telepítés közben néhányszor elsötétül a képernyő, az teljsen normális - persze csak ha nem marad úgy.
2017. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam akkor szokott fekete maradni és nem rakja fel, ha közben mozgatom az egeret, böngészek, ilyesmi. Amíg telepíti a drivert addig ne nyúlj hozzá kicsit sem.

Nem kell a régit letörölni ha rendesen működik.

2017. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja és a kérdésre a válasz, azért jó frissíteni, mert sok hibát javítanak vele, persze hoznak is vele hibákat...

Megnézed mit javítanak, ha téged érint, akkor felrakod, ha nem, akkor hagyod a mostanit.

2017. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ha tehát nekem ilyen videokártyám van:

Asus HD6670-2GD3 ATI DDR3 2GB PCI-Ex16x


Akkor ehhez jók ezek a frissítések? :

[link]



Köszi a válaszokat mert tényleg nem értek hozzá és nem akarom hogy megint tönkremenjen a gép.

2017. aug. 3. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Az AMD a gyártó, nem az Asus.

Itt kiválasztod a 6670-et, ami Legacy státuszban van, tehát a legfrissebb rá maximum a 15.7.1 lehet.

2017. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehagytam a linket.

[link]

2017. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Captain Logic ***** válasza:
#4 Igen, amint írtam, AMD vagy nVidia. Videokártyát gyakorlatilag gyárt az Asus, MSI, stb.., de a chipeket az amd vagy az nvidia gyártja. Azt kell megtudnod, hogy melyik gyártótól van a tiéd (ez most AMD), és a honlapjukról kell letöltened a megfelelő illesztőprogramot. Ahogy írták, az a legjobb, ha frissítés közben nem nyúlsz hozzá, habár nálam nVidiával akkor se volt gond.
2017. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!