Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan konvertálhatom a . Ts...

Hogyan konvertálhatom a . Ts formátumú videókat . Mp4 vagy más formátumba?

Figyelt kérdés

A Tv dekóderéhez van csatlakoztatva egy külső merevlemez és elő van fizetve, hogy fel tudjuk venni a műsorokat. Az lenne a kérdés, hogy ezeket hogyan tudom átkonvertálni olyan formátumba amit lejátszik a DVD lejátszó és/vagy a PC.

Már elég jól körülnéztem a neten, de semmi sem sikerült.

Mások hogyan csinálják?



2017. aug. 6. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Amennyire én olvastam, ezt még senki sem csinálta meg.
2017. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Bármelyik videókonverter tudja.

Én az AnyMP4 videoconvertert használom de van ingyenes is

http://www(pont)freemake(pont)com/hu/free_video_converter/


PC-n a TS fájlt a VLC alapból tudja...

2017. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

A VLC alapból le van töltve, de nem tudta lejátszani, se kovertálni.

Az AnyVideo-t már megpróbáltam, nem jött össze....

Írtam a (UPC Direct) szolgáltatónak, hogy mi lehet a probléma, miért nem tudom megnézni PC-n.

Most próbáltam meg az Apowersoft Video Converter-el de az sem jött össze.

Egy helyen az olvastam, hogy a szolgáltató lehet, hogy kódolja az adásokat, hogy csak a dekóderen (előfizetésen keresztül) tudd megnézni - remélem nem így van!


Örömmel várok más új ötleteket is, ha vannak.

2017. aug. 6. 17:53
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Ha kódolja akkor bukta. Ha a merevlemezről sem tudja a PC VCL-vel lejátszani akkor kódolt és nem is fog menni. Nálunk DIGI van és ők - még - nem kódolják...
2017. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavart meg, hogy a .TS egy szabványos formátum, ám ha kódolja akkor az már - szerintem nem .TS - és az így félrevezető.
2017. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Naná, hogy kódolja, mivel érdeke. Ezért nem hallottam még megoldást kb 1 éve, ahogy olvasgattam. Ha van egy UPC-s szaki ismerősöd, lehet tud valami működő megoldást.
2017. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát igen, több mint valószínű, hogy egyhamar nem lesz legális, se illeágils program erre a célra.

Csak nem látom értelmét ennek a kódolásnak, mert ha valaki meg akar szerezni egy filmet/műsort DVD-n akkor azt manapság már simán le tudja tölteni és még csak túl egyesnek sem kell hozzá lennie.

Vannak csatornák, ahol még élőben is megnézhetsz egy-két műsort élőben neten keresztül.

Remélem, hogy változni fog a helyzet, de nem adom föl a próbálkozást, kutatok tovább, hátha sikerül valami megoldást találjak.


Köszönöm mindenkinek a válaszát/válaszait!

2017. aug. 6. 22:54
 8/17 A kérdező kommentje:
*ügyesnek
2017. aug. 6. 22:54
 9/17 A kérdező kommentje:
*nem figyeltem a helyesírásra -_-, még van több hiba is, de tök mindegy....
2017. aug. 6. 22:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért az furcsa lenne, ha egy szolgáltató engedné, hogy letöltsék a filmeket, amiket "vetít". Szóval gondolom nem teheti meg a jogvédelem miatt, hiszen kvázi torrent oldallá avanzsálna akkor, jönne néhány per a nyakába. A DIGI ilyen szempontból érdekesebb, ha ott tényleg lehet.
2017. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!