Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok senkit se...

Miért nem tudok senkit se hívni skypeon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! egy visszatérő probléma miatt írok ide most másodjára csinálja ezt velem a skype: Nem tudok senkit se hívni a partnereim közül mert ha hívom akkor csak annyit ír ki hogy Csatlakozás... de viszont engem más tud hívni és fel is tudom venni és konferenciát se tudok hívni mert ahogy elkezdem hívni egyből kidob a beszélgetésből de ha már egy másik partnerem indít konferencia beszélgetést azt már nem tudom felvenni.. régen is ugyan ez volt a problémám windows újratelepítés megoldotta.. még az is megoldja ha csinálok egy másik windows felhasználót de emiatt most nem fogok újrakezdeni mindent valaki esetleg tudja mi lehet a gondja?

2017. aug. 7. 12:18
 1/1 A kérdező kommentje:
ja és a skypet már csomószor újra raktam gépet is újraindítottam. windows 7em van
2017. aug. 7. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!