Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok letölteni az...

Honnan tudok letölteni az avast! 5. 0.545 Pro Antivirus-hoz letölteni egy licencfájlt?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyről szedtem már le de mindig azt írta ki hogy érvénytelen:( Nagyon megtetszett ez a vírusírtó és szeretnék hozzá ingyen letölteni egy licencfájlt hogy teljes legyen(mert így csak 30 napos próbaverzió).
2010. máj. 23. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért kell neked a pro?Nem elég a free?


[link]

2010. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem. Egyátalán nem elég a Free!!! Ha nem tudnád a PRO sokkal jobb. Az első válaszolónak mondom hogy: köszi de ezek az Internet Security licencfájljai(még azok is amiknél Pro van).
2010. máj. 23. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jobb sokkal,számodra annyit ér mint a Free.. Free otthoni felhasználóknak való és bőven elég,a Pro-val sem mész többre,amit be kap azt be is fogja úgy is! ;)
2010. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmivel sem jobb:)


Itt az összehasonlító tábázat:

[link]


Gyakorlatilag csak abban különbözik,hogy a freet jogosan használhatod otthoni felhasználóként.

2010. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


bocs,ez a táblázat

2010. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Figyeljetek: Script blokkoló, Virtualizálási lehetőség , Parancssoros kereső. Ebben különbözik a Pro a Free-től. Nekem a legfontosabb a Script védelem meg a Virtualizálás de persze az sem árt ha a Parancssoros kereső is megvan. Szóval! Nincs esetleg egy működő licencfájl?????
2010. máj. 24. 06:11
 8/8 A kérdező kommentje:

Már megoldottam a problémát a következőképpen:

Letöltöttem az Internet Securityt és egyénileg telepítettem fel (a telepítés elején bepipáltam az egyéni telepítést). Utána a telepítendő funkcióknál kiszedtem a pipát a tűzfalból meg az antispamből tehát így ugyanazt tudja mint a PRO. Letöltöttem egy avast! Internet Security licencfájlt (az első válaszoló linkjéből). A licencfájl működött és egy avast! Pro Antivirus tulajdonságú Internet Security van meg ingyen.


Ezt azoknak magyaráztam el akik avast! Pro Antivirust szeretnének ingyen.

2010. máj. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!