Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol és hogyan lehet akciósan...

Hol és hogyan lehet akciósan venni Total Commander licencet?

Figyelt kérdés

A listaár 11,241 Ft + ÁFA

Összesen: 14,276 Ft



2017. aug. 8. 17:53
 1/10 P.O.C. ***** válasza:
23%
Torrent
2017. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha diák vagy, a gyártó ad kedvezményt:

"We offer a special rebate for students and pupils (EUR 27.75 or US$ 31.50). The licence must be issued to the student's name. Please send us a scan or photo (e.g. from Smartphone, max 500k JPG) of your student ID by e-mail to get a rebate code."

[link]


De ha nagyon "jogkövető" akarsz lenni, de nem akarsz fizetni érte, vannak ingyenes alternatívák:

* [link]

* [link]

* [link]

2017. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ. Sajnos nem diák vagyok már, és tényleg fizetni szeretnék. De inkább a mobiltelefonos appok ártartományában.


A TC nem szokott időnként olcsóbb lenni valahol? (Android esetén pl. az AppSales egy jó kis akció figyelő, valami hasonló jól jönne most Windowsra.)

2017. aug. 13. 19:44
 4/10 P.O.C. ***** válasza:
64%

Figyelj, nincs neked hova elkölteni a pénzed?! :D

Jó legyünk becsületesek, így talán kalózkodásra való utalásom durva volt.

Csóró vagy, másképp nem ragaszkodnál ennyire az akciókhoz. Egyáltalán minek vennél meg egy olyan szoftvert, ami életfogytig és teljes funkcionalitással működik Demo módban is? Csupán annyi kényelmetlenség van, hogy minden indításkor meg kell nyomni egy gombot.

Ha annyira támogatni akarod a fejlesztőket, majd megveszed akkor, amikor lesz pénzed. Ennyi. :D

2017. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tabaki ***** válasza:
100%

Okvetlenül muszáj Total Commandert használnod? Nem felel meg helyette valamelyik ingyenes?

[link]

[link]

Mindkettő nagyon hasonlít a TC-re, mindkettő tudja a fontosabb dolgokat, mindkettő tud magyarul.

2017. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Minden válasz hasznos volt, ment a zöld is, köszönöm szépen. A TC elég szép életutat járt be (már 'WC'-ként is használtam, még a DN és FAR társaságában), de majd kipróbálom az alternatív és ingyenes megoldásokat is.


De tényleg jó érzés támogatni a fejlesztőket. Magyarországon viszont ez az ár jelenleg magasnak számít. A fele/harmada összeget már szívesen kifizetném. Vagy legalább lenne családi licenc mondjuk 5 főre, de ugyanennyiért..

2017. aug. 24. 16:19
 7/10 anonim ***** válasza:

A magyar oldalon vásárolva némileg olcsóbb. Ennél olcsóbban max. akkor tudod megvenni, ha összefogtok többen.

[link]


"A TOTAL Commander egyszemélyi regisztrációs díja ( personal licence): 1 (elsõ): 9 984 Ft + áfa


Többfelhasználós licenc

2 (másodiktól) – 10 (tizedikig) user : 4 992 Ft / felhasználó+ áfa


11 (tizenegyediktől) – user : 3 744 Ft / felhasználó + áfa


26 (huszonhatodiktól) – user : 2 995 Ft / felhasználó + áfa"

2017. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Nyilvánvalóan kamu a kérdés. A total Commander árazásából egyértelműen látszik, hogy nem magánemberek a célcsoport, hanem cégek, amik nem engedhetik meg, hogy elbukjanak egy hatósági ellenőrzésen. Senki sem fog 14 rugóért egy fájlkezelőt venni.
2018. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés. Androidos appokat szoktak leárazni töredékére. Egy-két eurót adnék ki rá, vagy max. 2000 Forintot. De nem 15.000 Ft-ot. Akkor használom inkább ingyen. Elég buta a fejlesztő, hogy erre nem jön rá, biztosan nem vagyok egyedül ezzel...
2018. júl. 24. 16:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen hát az okostelefonos appok árazási rendszere igencsak megváltoztatta az emberek hozzáállását a legális szoftverekhez, hiszen olcsó és örök licenszt kapunk. Sajnos a PC-s fejlesztők még mindig mereven ragaszkodnak a magas árakhoz és sokszor még verziókövetést sem kapunk (lásd: Windows. Új főverzió jelenik meg, akkor vedd meg azt is ...okés, hogy van upgrade licensz is, de akkor is kapják be). A Total Commandert én is megvettem egyébként mert gyakorlatilag a megjenése óta használom és örök életű a licensz hozzá. Egyébként én is azután vettem meg, hogy egy valag lóvét elköltöttem mindkét nagy okostelefonos áruházban és rászoktam, hogy fizetek a szoftverekért.
2018. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!