Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10-ben mi a Paint...

A Windows 10-ben mi a Paint 3D indító exe fájának neve, és hol található melyik mappában?

Figyelt kérdés
A Windows 10, 2017. évi kiadásában amelnek verzió száma: 1703. Megjelnet a Paint 3D.

2017. aug. 10. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Nyisd meg a normal paintet és onnan is megnyitható.

Vagy írd a keresőablakba.

2017. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves egyes válasz író! Gratulálok, ön nem a kérdésre válaszolt!
2017. aug. 10. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Mert nem tudsz feltenni egy értelmes kérdést.

Arra következtettem, hogy nem tudod elindítani.

2017. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem értem miért bunkózol le privátban. A kérdésedet én úgy értelmeztem, hogy nem tudod megnyitni. Mert itt ez a leggyakoribb kérdés, hogy mit hogyan, lehet megnyitni. Erre te meg lebunkózol.

A piros kezek nem zavarnak, még ha kettőt is adtál nekem azért, mert segíteni próbáltam. Bocs.

2017. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tabaki ***** válasza:
Az ikon Tulajdonságok menüpontja mit mond?
2017. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös válasz író! A kérdést nem véletlen hogy feltettem! Mert a kérdésem még mindig kérdés, és a kérdésemre választ nem kaptam! De hogy a te kérdésedre is választ írjak: "Az ikon Tulajdonságok menüpontja mit mond?" - Milyen ikon? És milyen tuljadonságokról írsz? Úgyanis ezt csak akkor lehet meg nézni ha az asztalon van kint az adott ikon. De mivel nincs az asztalon az adott ikon, és a Windows 10 automatikusan nem is rakja ki az asztalra, így megnézni sem tudom. A start menüben lévő ikonoknak meg nem lehet megnézni a tulajdonságait!
2017. aug. 11. 11:27
 7/11 tabaki ***** válasza:

Esetleg ez?

C:\Windows\System32\mspaint.exe

2017. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon okosnak hiszi magát.:)
2017. aug. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válasz író! A "C:\Windows\System32\mspaint.exe" az a sima mspaint-ont nyitja meg és nem a 3D-s változatot! Épp ezért lefelé néző piros kezet érdemel a 7-es válasz író! Mert nem a kérdésre válaszolt!
2017. aug. 12. 13:24
 10/11 tabaki ***** válasza:
Kedves 8792339-es kérdést író! A 8792339-es kérdést író természetesen nem tudhatja, hogy merő jószándékból hajlamos vagyok félig megemésztett információk alapján is tippelgetni (olykor bizony mellé, de mekkorát!), és hogy az én tisztes, barátságos hajlékomban keresve sem lehet Windowst találni, hogy esetleg én magam ellenőrizzem az efféle ötleteimet, arról sem értesülhetett a 8792339-es kérdést író. Ezentúl már nem merem alávetni magamat a 8792339-es kérdést író ítéletének, ezért nem közlöm az újabb gyanúmat, amely szerint a fájl a C:\Program Files mappa WindowsApps nevű almappájában van, szintén valami mspaint... néven, de valószínűleg nem exe kiterjesztéssel. Szívből remélem, hogy a 8792339-es kérdést író nem fog ennek a véletlenül elejtett megjegyzésemnek utánajárni, mert ha ezzel is felsülök, nem állok meg többé a 8792339-es kérdést író színe előtt.
2017. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!