Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen időpontban lehet...

Milyen időpontban lehet torrentezni Hétköznap és Hétvégén? (2017)

Figyelt kérdés

Egy ideje nem tudok Utorrentet használni mert az ESET Internet Security 10 szerint veszélyes így más torrent klienseket kerestem de ezek sem nagyon működnek 1-2 letöltés után. Eddig ezeket a klienseket használtam:

Deluge

Transmission


Windows 7 32 bit



2017. aug. 12. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Routeren natolva van a torrent kliensben beállított port a torrent klienst futtató szerver IP címére? Port forwarding néven is megtalálható a router konfigban.
2017. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, foglalkozási ártalom. Szóval a natolva van a számítógép IP címére?
2017. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Torrent kliens telepítésén kívül más beállítást nem végeztem
2017. aug. 12. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a modernebb torrent kliensek meg tudják mondani uPnP-n keresztül a routernek, hogy milyen porton figyelnek, de a gyakorlatban be kell állítani a port forwardingot a routeren.
2017. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy rakd vissza az utorrentet (nyugi nem vírusos) és nézd meg a beállításaiban, hogy milyen portot használ.

Azután állíts be a gépednek fix IP címet (vagy a gép hálózati kártya IPv4 beállításaiban, vagy a router beállításaiban a dhcp reservation alatt)

Ezután az ip címet vedd fel porttal együtt a routeren a port forwarding szekcióban.

2017. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod használni az utorrentet, akkor ajánlom a qbittorrent klienst.
2017. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Üdv, Utorrentről azért váltottam mert reklám bombát szedet valahonnan és minden bekapcsolásnál zártam egyre másra az oldalakat. Egyébként más torrent klienseket is ki próbáltam utána: BitComet, Régebbi Utorrent, BitTorrent. közben az értesítések megjelenése az asztalon mellé be tettem tettem a pipát akkor láttam a trakereket sorra tiltja le az eset, próbáltam Linux disztrok, gta 5, stb. létöltésénél és azokat nem tiltotta le.

Okés hogy be teszem a trakereket a kivételek listájába, de az nem tudom meg így hogy melyik vírus mentes és melyik nem.

Vagy az Internet Security helyett más programot használjak

2017. aug. 13. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!