Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell tenni ahhoz, hogy az...

Sütnivaló kérdése:

Mit kell tenni ahhoz, hogy az WinXP mellé telepített Win 7 operációs rendszernél is működjön az asztali téma? Egy képet sem tudok kitenni az asztalra, pedig többször próbáltam más képnézegető programmal. Köszönöm, ha segítenél.

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 03:33
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Nem igazán értem, minek hozzá képnéző bármi is... jobbegérgomb+kép beállítása .....................
2017. aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, mégis lehetetlen . Ezért kérdeztem, Még ilyen problémával én sem találkoztam eddig. Már több mint 20 éve van számítógépem. Én is áttértem a Xpről a Win 7 re , még 2 évvel ezelőtt, de a telepítőm eltűnt. Az Xp-t kellett felrakni, hogy a Win 7-et tudjam használni.
2017. aug. 15. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:

próbáltad már aktiválni?


[link]

2017. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen! Egy teljes listás kódot sikerült beszereznem a telepítő mellé. ( Windows Loader v2.22 -Daz néven ) automatikusan generálja az op rendszer "eredetét".
2017. aug. 15. 15:59
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos, hála egy ügyes kezű fejlesztőnek, sikerült mégiscsak orvosolni ezt a kis mű hibát, amit a win7 starter okozott.

Egy olyan oldalt találtam, ami lehetővé tette az aszatali képek elérhetőségét. [link] Ezzel remélem, hogy másoknak is tudtam segíteni, akik hasonló, ha nem is problémával , de küzdöttek az egyhangúság ellen.

2017. aug. 15. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!