Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen egyszerűbb képszerkeztő...

Milyen egyszerűbb képszerkeztő programok vannak amit le tudok tölteni ingyenesen számitógépre?

Figyelt kérdés
Olyan amivel lehet vágni esetleg retusálni picit stb.
2017. aug. 16. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:

PhotoFiltre Studio. Létezik belőle magyar verzió, lényegében a PS butított változata, egyszerűbb szerkesztésekhez nagyon okos kis program.

Gimp. Szintén ingyenes - szerintem - bonyolultabb, mint az előző, de van aki erre esküszik.

Egyébként a windows beépített szerkesztő is tud vágni, illetve alapszinten retusálni (pl. fényviszonyok).

2017. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem hiszem el, hogy évek óta naponta megkérdezi valaki.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=egyszer%FB+..

2017. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Photoscape
2017. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:

@#2:

Szerintem versenyeznek a videószerkesztősökkel, de egyelőre azok vezetnek...


@#1:

Ezek milyen dumák...

„PhotoFiltre Studio.”

Nem ingyenes, csak a régi (még egyszerűen csak PhotoFiltre nevű) változata, az is csak magán- oktatási- és jótékony célra -- ez persze Kérdezőnek nyilván több, mint elég. Az utolsó változata innen tölthető le:

[link]

„Létezik belőle magyar verzió”

Pontosabban: A fizetős változat magyarítófájlja az ingyenesben is éppúgy használható. Letölthető a 30 napos próbaverzió mellől:

[link]

„lényegében a PS butított változata”

Nem. Lényegében egy jó kis képszerkesztő, egy a sok közül, amelynek semmi köze a Photoshophoz.


@Kérdező:

Ez is egy hasonló -- ingyenes, egyszerű, magyarul is tud:

[link]

2017. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi a kioktatást, ha valaki alaposabban utánanéz, eleve magyarított verzió is letölthető ezzel foglalkozó honlapról (igen, tudom, az ugyanaz, mintha te csinálod meg kézzel a nyelvi fájlok kicserélését, de nem mindenki ilyen okos hozzá). Emellett a kérdés az volt, hogy ingyenesen letölthetőt keres kérdező, és a studio is ugyanúgy letölthető ingyenesen. Igen, 30 napra. Attól még ingyenes.

És nem azt mondtam, hogy bármi köze van a PhotoShophoz, hanem hogy annak az alapfunkcióit nagyon is jól tudja ez. Amit egy kezdő használna a PS-ben, azok megtalálhatók ebben is, ergo lebutított változat, mert nem tud mindent, de amit tud, azt nagyon jól. Nyilván a painthez nem lehet hasonlítani, mert nagyon más a kettő, és ugyanígy nem lehet egy win10 képszerkesztőhöz hasonlítani, mert az megint nagyon mást tud. Viszont a ps-hez lehet, mert az alapfunkciók ugyanazok.


Szánalmas, hogy segítő kommentek helyett mindenki csak kötözködni tud.

2017. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

@#5:

1. A megosztóoldalakról való letöltés általában kerülendő, mert nem lehet tudni, hogy nem kerül-e bele valami adware vagy akár vírus. Az „eleve magyarított verzióba” már legalábbis csekély mértékben belepiszkáltak, ez önmagában is rizikó.

2. 30 napos próbaverzió majdnem minden programból letölthető ingyenesen, épp ez a shareware-oldalak szokásos átverése. FREE DOWNLOAD, aztán, mire megszokod, bocsika, tessék leperkálni az árát, ha még használni akarod. „Attól még ingyenes.” Legalább itt őrizkedjünk ettől a módszertől. Persze feltételezhetjük, hogy Kérdezőnek csak eseti megoldásként van szüksége képszerkesztőre, akkor viszont praktikusabb egy online megoldás:

[link]

3. Ezzel az erővel a PicPicktől a Gimpig, Kritáig bármit tekinthetünk a PS lebutított változatának. A képszerkesztés alapfogásait mind jól tudja, a képszerkesztők már csak ilyenek. Lebutított változat inkább az efféle:

[link]

4: Segítő komment helyett mindössze a minimális korlátozással, de csakugyan ingyenes Photofiltre és a még ennyi kötöttséget sem tartalmazó PhoXo közvetlen linkjét közöltem, a tisztázatlan háttérinfók és félrevezető megjegyzések játékterét bamba együgyűséggel szűkítve. Végtelenül szánalmasan jártam el, mea culpa.

2017. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!