Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet még élvezni ezeket a...

Lehet még élvezni ezeket a játékokat online?

Figyelt kérdés
Úgy értve nem csak ilyen 20 év körül, hanem közeledve a 30hoz. Sokan játszanak velük? Régen nagy játékos voltam még sulis időszakba, azután ráuntam hirtelen, más foglalkoztatott már nincs is olyan nagy kedvem ezekhez a számítógépes dolgokhoz. Már haverok sincsenek akikkel tudnám nyomni.. most itt a szabadnapom nemtudom mit csinálhatnék, néha eszembejut, van egy viszonylag jó kis gépem, oké nem az a legujabb, de az alap régebbi nem a mostani játékokat elég jól viszi.. inkább a minecraftba meg háborús, játékokba gondolkozom. . Az a baj olyan nyüg lenne egy jó szervert csinálni úgy hogy jöjjenek is mások.. mindenki a saját szerverén van.. amúgy szívesen csinálnék valami tuti minecraft szervert amire bárki feljöhetne, csak nincs rá kereslet., azon is gondolkoztam hogy facebookon egy ilyen oldalt közösséget csinálni és mindig lenne élet. . Csak idő.. meg energia, nem tudom megéri e a belefektetett energia. Ti hogy vagytok vele?
2017. aug. 16. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Csatlakozhatsz is egy közösségbe, nem muszáj neked csinálnod.
2017. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!