Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftban a modok miatt...

Minecraftban a modok miatt nagyon leesik az FPS. Jobb gépen jobban futna?

Figyelt kérdés

Részletesebben annyi van, hogy kb. 130 modot raktam bele, amivel egy "szűz új" világban semmi gond nincs azon kívül, hogy 4-5 percig bootol. Azonban amikor elkezd építkezni az ember, és kb. 10 köbméteren átlagban 10-20 alapjátékos és modos blokk van, akkor 10-20 között ugrál az FPS is. Hozzá kell tennem, hogy a gép kicsit régebbi. I5 proci, 8 GB RAM, nVidia GeForce 820M videokártya. Csak azon tűnődtem, hogyha a messzi jövőben, amikor tényleg szükségem is lesz egy jobb teljesítményű asztali gépre, akkor azon is ilyen sokáig fog bootolni, és a sok blokktól befagyni a játék a Java sajátosságai és a modok rossz konfigurációjából fakadó nagy teljesítményigény miatt, vagy várható javulás? Ez elsősorban akkor derülne ki, ha kipróbálnám egy jobb gépen, amire pillanatnyilag lehetőség nincs.

Azért tettem fel a kérdést, hogy hátha van itt valaki akinek komolyabb PC-je van, és komolyabban szokott építkezni Minecraftban úgy, hogy nagyon sok mod (esetleg shader, textúracsomag) van berakva. Nektek is ennyire leesik az FPS, ha kezd felgyülemleni a sok részletesen megépített dolog, vagy jobb gépeknél ez nem tapasztalható?



2017. aug. 17. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
jobban
2017. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elvileg jobban, de ha igazán jót szeretnél és van pénzed akkor inkább vegyél X-Box-ot!
2017. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!