Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudnám aktiválni a...

Mivel tudnám aktiválni a Word2016-ot és a többi officet?

Figyelt kérdés

Vettem egy új laptopot, egy srác rakott rá oprendszert a városban, sőt programokat is, de az officehez kér kulcsot meg mindent..

Ha beírok egyet amit neten találtam azt írja, hogy ez microsoft office professionalhoz tartozik, de akkor ez csak sima ami nekem van? Sima word2016 van írva a prográmnál, excelnél is. Szóval akkor hol találhatnék kulcsot vagy valami ötlet? :) Megköszönném!

18/L



2017. aug. 21. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Használj ingyenes openoffice t. Ugyan azt tudja.
2017. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt az office-t valószínűleg illegális úton lett be szerezve magyarul csak annyi, hogy torrentről le szedte és fel rakta ehez nem találsz kulcsot vagy be aktiválod "KMSpico"-val egy akitíválás 180 napig tart de ha meg veszed kb... 150 000.Ft kerül az ami neked van de vagy olyan office 365 office csak 20 000 év.

[link]

2017. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, de ehhez szeretnék valami megoldást találni! :)
2017. aug. 21. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
20 000Ft/év*
2017. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
KMSpico
2017. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak ezek a lehetőségeim vannak? :(
2017. aug. 21. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát mivel nem tiszta szoftver. Igen, mint az előbb írtam vagy veszel hozzá kulcsot vagy pedig meg töröd a progit kmspicoval.
2017. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:

Az életkorod alapján akár diák is lehetsz, akkor ingyen használhatod az Office 365-őt:

[link]


Egyébként meg oly nehéz elképzelnem, hogy valami olyan extrára volna szükséged, amit az ingyenes LibreOffice, OpenOffice esetleg WPS-Office (angol nyelvű) ne tudna -- ott egye meg a fene a már telepített MS-Office-t, le lehet azt szedni pillanatok alatt.


[link]

[link]

[link]

2017. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!