Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen projekteket értékelnek...

Milyen projekteket értékelnek a legjobban referenciaként az első munkahelyen?

Figyelt kérdés
Idén kezdek neki az informatika egyetemnek és szeretnék minél hamarabb dolgozni, lehetőleg már az első év folyamán, fizetési igényem alacsony csak alkalmazva legyek. Milyen hobbi projektet/referenciát értékelnek jobban? Tapasztalatok vagy bármi egyéb tanács jól jön.

2017. aug. 23. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudjuk, hogy milyen nyelvben gondolkodsz,

de ha pl. javascriptben csinálnál egy játékot, szépen felkommentezve tudnák, hogy kb. milyen szinten vagy, de C-ben meg nem játéknak állnék neki. Azon kívűl, ha csak valami webshopot kell tervezned, oda például kevésbé kell a javascript.

Nem egy fullos 3D játékra gondoltam, valami egyzerű 2D játék WASD / nyíl lépegetés, de inkább az fogja őket érdekelni, hogy hogyan írtad a kódot, nem azt, hogy mi lett a végeredmény.

2017. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pl. feltörtem ott előtte a rendszerüket. :-D

Kérdezte miért érdemes pont engem alkalmaznia,

mit tudok felmutatni amiért megérhet engem foglalkoztatnia.

Kicsit merész lépés volt, de hát nah. :-D

2017. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!