Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kidobál az asztalra a Far Cry...

Kidobál az asztalra a Far Cry 2, találkoztatok már ilyen hibával? Nincs valami ötletetek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

5-30 percig fut szépen, egyszer csak kivág az asztalra minden hibaüzenet nélkül. Neten nem találtam semmi használhatót, mások is tapasztaltak ilyen problémát, mindent próbáltam már ami másnak segített, de semmi. Egyedül a procim nem próbáltam még visszavenni, mert még azt írták páran a tuningra lehet allergiás, de annak nincs értelme, mert egy 3.2-es P4-em van 3.85-re húzva, így fut rajta viszonylag minden élvezhetően, de ha visszavenném 3.2-re, akkor elég gyengusz lenne.


Nem tud valaki valami megoldást, aki esetleg találkozott már ezzel a hibával? Tuningmentesítésen és OS(WXP) cserén kívül akármi jó lenne. Patch van, de nem segít. Valami sufnituning indító exe lenne a legjobb, mert egy dll-ben van igazából a játék, batch fájlból próbáltam rundll-el elindítani, de nem igazán jött össze(nem tudom a dll exportok megfelelő indítási sorrendjét, szóval VC++-al meg se próbáltam normális exe-t gyártani). Mivel eléggé gyanakszom, hogy a hiba a rld féle exe-vel van. Megvenni meg így nem merem, mert lehet mégis gyárilag szar.


2010. máj. 25. 17:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!