Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miként tudom átállítani a...

Miként tudom átállítani a Rendszert, úgy hogy ismét wifin vegye fogja a netet a korábbi LAN helyett?

Figyelt kérdés
Bedugtam a kábelt és automatikusan venni kezdte rajta keresztül a netet azonban mikor újra visszavittem a wifi hatósugarába, akkor nem váltott át automatikusan wifire, hanem maradt LAN-on. Sehol se találtam azt a funkciót, hogy felejtse el a beállításokat.

2017. aug. 29. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, akkor húzd ki a kábelt és kész is vagy.
2017. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp az a baj, hogy miután kihúztam a kánelt, nem vált át automatikusan wifi vételre, ahogy korábban. Nem vagyok teljesen analfabéta a pc-mhez, mert eddig is mindent magam telepítettem rajta, de talán, mert Win10-et használok, talán elnézek valamit, hiába tudom, eddig hol kellett keresnem, mégsem találom a beállítást. Eddig rögtön észlelte a hálózatomat, de most nem teszi, pedig biztosan van, mert a többi gép megtalálja.
2017. aug. 29. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb lent mit mutat a wifi jel? Ha rákattintasz feljön egy lista a látható wifi hálózatokról. Ott lesz a tiéd is, nyomj rá a csatlakozásra.
2017. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam. Nincs a listában az ami nekem kellene.
2017. aug. 29. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem fogja az eredeti hálózat jelét, akkor a büdös életben nem kacsol vissza rá!
2017. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!