Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a program neve, ami megmuta...

Mi a program neve, ami megmutatja mi foglal a legtöbbet a gépen? Ha az segít, arra emlékszem, hogy az ikonja egy sárga kirakó puzzle

Figyelt kérdés
igen..egy sárga puzzle darab. Csak egy exe volt, nem kellett se telepíteni, se mappába hozzá dll-ek stb. Csak egy exe, és ha megnyitom kijön egy felület, hogy melyik meghajtót szeretnéd, pl. C,D, és vagy lemez vagy USB. Ha kiválasztom valamelyiket, elkezd számolni, és egy "körbe" megmutatja melyik program, file, mappa foglal a legtöbbet. Ha kész akkor a mappákba még lépkedni is lehet, és ott megnézni. Nagyon szeretem. és szerettem, de a gépem újra telepítése miatt elveszett...Aki kíváncsi mire használtam; sokkal könnyebb helyet felszabadítamni :DD

2017. aug. 30. 10:12
 1/1 A kérdező kommentje:
[link] Megtaláltam :D
2017. aug. 30. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!