Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan oldal mint a Gyakori...

Van olyan oldal mint a Gyakorikérdések csak jobb?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ahol az emberek egyáltalán megpróbálnak segítőkész vagy helyes válaszokat adni. Pl. valamilyen pontozási rendszerrel. Ahol jó válaszokat pontozással jutalmazhatják és az ezekből szerzett pontokat pl. a kérdések kiemelésére lehet használni. Mert az pl. segítené hogy az oldal felhasználói ne 90%-ban csak trollokból álljon, akik még ha tudják a választ a kérdésre akkor sem akarják leírni. Ezzel ösztönözi lehetne a felhasználókat arra keressék az olyan kérdéseket amire valóban a helyes választ tudják adni. Ezt csak azért gondolom mert a magyar mentalitásból eléggé hiányzik a segítőkészség, és mivel ez az oldal Magyarországon működik ezért elférne bele egy ilyen rendszer hogy normálisan tudjon működni.

2017. aug. 31. 03:24
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
angolul egy csomó
2017. aug. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Ajánlom neked a prohardver fórumát, ott a trollokat rövid úton kidobják....


[link]

2017. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:
65%

Ami a Gyakorin jeleskedő trollok arányát illeti, finoman szólva is csúnyán mellélőttél. Egyáltalán nem jellemző a jelenlétük, és ha valamelyik kérdésnél nagyobb számban mutatkoznak, az általában olyan is. Ami pedig a magyar segítőkészséget illeti, hát arról is meglehetősen torz képet alkottál magadnak. Valószínűleg nem nagyon érted a válaszadók motivációját, ha ezt az oldalt holmi pontszerző játéknak képzeled, az meg egyenesen az intelligenciájuk lebecsülése, hogy dedós módszerekkel akarod kordában tartani őket.

Meg kell mondjam, én a kérdéseimre legtöbbször jó szándékú, használható, gyors válaszokat kaptam. Magam ugyan sajnálatosan hajlamos vagyok a beszólogatásra, de tisztességes kérdések esetén akár napokat is rászánok a válaszra vagy egyéb segítségre, és általában ezt tapasztaltam a kollégák részéről is.

Javaslom, hogy te is igyekezz minél több hasznos választ adni, eközben nagyobb tapasztalatot szerezhetsz arról az oldalról is. Biztos vagyok benne, hogy ez jelentősen árnyal majd a megítéléseden.

2017. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!