Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ip címet láthatat...

Hogyan lehet ip címet láthatatlanná tenni ingyen?

Figyelt kérdés
Az avast vírusirtó ilyeneket ír ki mindig és a blokkolás programot pénzért akar küldeni. Egy ismerősöm azt mondta, hogy ez hülyeség, csak le akar húzni pénzzel, ilyen beijesztő program, hogy vásárold meg.

2017. aug. 31. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség bizony.
2017. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De ha nagyon akarod, az IP címedet láthatatlanná teheted, ha kihúzod a tápkábelt/wifi adaptert a gépből. Vagy akár letilthatod eszközkezelőből is. Ezek mind ingyenes megoldások :)
2017. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mit csináljak, hogy az avast ne irkáljon ki mindig ilyeneket, mert nagyon idegesítő? Hol lehet ezt beállítani?
2017. aug. 31. 17:18
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha letiltatom, akkor mi történik? Aki nem tiltja le, annak a számítógépét feltörhetik könnyen?
2017. aug. 31. 17:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj ilyeneken, baromság.

Ha az Avast ilyeneket ír, akkor inkább az a veszélyforrás, cseréld le valami másra.

2017. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha letiltom, akkor egyébként mi történik?


Azért vagyok aggodalmaskodó, mert paranoiás vagyok alapból, másrészt egy ismerkedő oldalon volt, hogy rájött ki vagyok egy bizonyos személy, valahogy vagy fel törtek vagy nem tudom. Azóta újra telepítettem a gépet és a legújabb avast van fenn de állandóan dobja az ilyen üzeneteket.

2017. aug. 31. 18:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha letiltod a hálózati kártyát, akkor nem lesz internetkapcsolatod.

Semmilyen, se ki, se be. Biztosnak mondjuk elég biztos védelem.

2017. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor az előbbi hogyan történhetett? Bármint hogy lenyomozott? Telepítsek thort szerinted?
2017. aug. 31. 20:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Például úgy, hogy a gyakran használt email címeddel/felhasználóneveddel/valódi neveddel/fotóddal regisztráltál, amit bárki láthatott és csak egy google keresést kellett csinálnia.

Hidd el, sokkal hamarabb fogod ittasan kikotyogni valakinek a jelszavadat, minthogy azt közvetlenül a gépedről lopják el.

De felőlem azt telepítesz amit akarsz.

2017. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

100%-ban kizárható, hogy a jelszavamat elmondtam valakinek és olyan képet meg nem küldtem senkinek, ami más oldalon is elérhető..


Nem azt mondtam, hogy mondd meg, csak hogy szerinted mi lenne jó.

2017. aug. 31. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!