Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv, hogyan tudom vissza...

Üdv, hogyan tudom vissza állítani hogy a vendégfiók rendszergazdafiók legyen Windows 7? (2017)

Figyelt kérdés
Csak annyit csináltam hogy a Rendszergazdafiók nevébe tettem egy szóközt máson nem változtattam. Van rá mod hogy visszakapjam a rendszergazdai jogokat?

#Windows 7 #visszaállítás #vendégfiók #Rendszergazdafiók #Fiók nevének megváltoztatása
2017. szept. 3. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult--->Felhasználói fiókok--->Fióktípus módosítása. Ha több fiók van létrehozva a gépen csak akkor változtatható meg a fiók típusa azt ugye tudod, mivel legalább egy rendszergazdai jogosultságokkal rendelkező fióknak jelen kell lennie a gépeden. Ha meg csak egy fiókkal van használva az a gép akkor hozz létre egy másikat tölteléknek és a másikat ami a fő fiókod állítsd vissza rendszergazdai fiókra. Utána ha gondolod törölheted az összes többi fiókot.
2017. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a fiók típusát tudtad módosítani több, mint valószínű, hogy több fiók van a gépen. Viszont akkor kell lennie rajta egynek ami rendszergazdai jogosultságokkal rendelkezik ugyanis ez a beállítás csak rendszergazda számára érhető el, te a már normál fiókodból, ha csak nem ismered a jelszót nem fogod tudni módosítani ezt.
2017. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valamilyen módon lehetne hogy a letiltott rendszergazda fiókot használjam amit a rendszer használ (csak egy fiókom volt amit a rendszer telepítés kor hoztam létre)
2017. szept. 3. 17:39
 4/6 A kérdező kommentje:
A jelszót tudom, a baj az hogy intelligens kártyával való igazolást kér
2017. szept. 3. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a búval bacott hétszentség az az intelligens kártya? :D Uhh, ennek még nekem is utána kell néznem mert ilyennel nem találkoztam.
2017. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy a szolgáltatások-ban (beírod a start keresőbe, úgy a leggyorsabb) kikapcsolod az intelligens kártya funkciót. Onnantól csak jelszót fog kérni szóval át fogod tudni váltani rendszergazdára a fiókodat.
2017. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!