Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a Google Földben...

Hogyan kell a Google Földben saját készítésű fotót feltölteni/beküldeni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Több képemet lelopták a Picasawebről, nyílvános albumokról. No comment.
2010. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Regisztrálj a [link] oldalon, és oda töltsd fel őket. Amit arra "érdemesnek" találnak, az fel fog kerülni idővel a Google Earth-re.
2010. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Lelopták"...?

Ha egy album nyilvános, akkor arról hogy lehet lopni? És ha nyilvános, akkor miért csodálkozol, hogy letöltik? Vagy valamit nem értek pontosan?

2010. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak ismerősöknek volt megosztható, valaki ezek közül lopta le. Inkorrekt haver volt.
2010. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most ne haragudj, tényleg nem kötekedni akarok, csak érteni. Okozott neked kárt azzal, hogy lementette azt a képet magának, vagy milyen problémát csinált, és hogy érted pontosan azt, hogy ellopta? Ezt azért kérdezem, mert ha én feltöltök a Google Earth-re, vagy akárhova egy fényképet, akkor minimum arra felkészülök lelkileg, hogy azt le fogják onnan menteni mindazok, akiknek tetszik, vagy csak kell, vagy mit tudom én. Nem?
2010. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a gondja, hogy volt valamilyen kártevő a gépén és úgy tűntek el a fotói. Ugyanezek megjelentek a Google Earth-ban. Gáz, de a haverom így járt.
2010. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem tudom értelmezni, hogy "lelopták"...
2010. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!