Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Play áruházban található Wifi...

Play áruházban található Wifi feltörő alkalmazások mennyire valósak/megbízhatók?

Figyelt kérdés

Számos Wifi kód generáló és letapogató alkalmazást találni okos telefonokra de nem vagyok benne biztos, hogy ezek valóban működnek (wifi hacker,wifi password stb).

Nyugi nem akarom senkinek az adatait el lopni vagy az ENZS, NATO szervereit fel törni, csak a munkahelyi wifit szeretném használni. :D


Ui.: Bocsi ha rossz kategóriába írtam a kérdést.


2017. szept. 4. 11:20
 1/4 anonim válasza:
Szerinted, ha bamelyik mukodne, fent lehetne a play aruhazban?
2017. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Brunya bá' ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


A feltörő szoftverek csak rootolt telefon esetén működnek. Ha a telefonodra van garancia, inkább felejtsd el a munkahelyi Wi-fi használatát


Egyébként lehet, hogy a telefonoddal fel se tudsz lépni, mert be lehet állítani, hogy csak bizonyos eszközökkel lehessen felmenni.

2017. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amelyekhez root jogosultság kell, azok gyengébb jelszavakkal elboldogulnak.

A többi csak haszontalan szemét.

2017. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyszoval megbizhato, de nem feltetlenul ugy mukodik ahogy a lehkonnyebb... Nekem az Inst@bridg3 valt be.

@=a 3=e

2017. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!