Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bootleg remix, Remix, készítés...

Bootleg remix, Remix, készítésénél mi a pontos eljárás?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ki, hogy csinálja?

#mix #dal #zene #zeneszerkesztő #remix #VST #sample pack #zerkesztő program #zenírás #pampler
2017. szept. 5. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Száműzök mindent, csak a főfőtémát tartom meg, ami remélhetőleg ének. Remélhetőleg sose hallottam az eredetit. Csinálok egy zenét, amiben az a sáv a főfőtéma. Amikor kész, meghallgatom az eredetit. Ellenállok minden kísértésnek, hogy bármit is átemeljek belőle. Aminél nem sikerül ellenállni, annál tényleg fontolóra veszem, hogy ha más nem, teljesen újragondolva, de bevegyem-e, akár valami meglevő megoldás helyett.


A többi tényleg a pillanatban dől el, meghatározhatatlan a mechanizmus.


Előfordul persze, hogy csak műtök egy ismerten valami általam szeretett irány felé egy komolyat, általában én is unom, mire kezd kész felé sodródni a projekt. Nagyon kevés ilyet küldtem el.


Ha tetszik a lead, akkor lesz sajátod, a többit el kell engedd, csak megeszi az időt és az erőt.

2017. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!