Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell letölteni laptopra...

Hogy kell letölteni laptopra programokat?

Figyelt kérdés
Sony Vegast meg játékokat szeretnék csak nem tudom hogy kell. Tudom elég béna vagyok ezt légyszi nézzétek el nekem.

2017. szept. 5. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyan úgy mint amikor az asztali gépre töltötted le.
2017. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja hogy az asztali gépre apám töltötte le még anno
2017. szept. 5. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

SonyVegas, és nem tudod a letöltést...?

Egyszerűbb programokat próbálj! Nehéz elmondani amúgy, kérj meg valakit, mutassa meg.

2017. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belapus ***** válasza:

Lehetőség szerint a gyártó oldaláról célszerű programokat letölteni.

- Elnavigálsz a weboldalra.

- A főoldalon fölsorolják a különböző szoftvereket, de már itt is szokott lenni >> DOWNLOAD << ( Letöltés ) gomb.

- Megkeresed azt a verziót, amelyiket szeretnéd föltelepíteni, katt, és elvisz a termék aloldalára.

- Letöltés gomb --> katt.

Az oldalakon szokott lenni Products ( termékek), Downloads ( Letöltések ) menü, amelyekben szintén megkeresheted a választottadat.Az operációs rendszertől függően még a 32 vagy 64 bites verziók ( ha van ez utóbbi ) közül is érdemes a megfelelőt letölteni.

A Download gombra kattintva letöltődik egy telepítő, amely lehet egy azonnal futtatható vagy egy tömörített fájl.Ez utóbbit előbb ki kell bontani, hogy elérhető legyen a futtatható verzió.

Telepítés előtt érdemes elolvasni a weboldalon, az adott termékről szóló FAQ-ot ( GYK, GYIK, Gyakori kérdések ).Itt számos információt találsz a telepítéssel, regisztrációval ( ha kell ), eltávolítással, használattal kapcsolatban.

Telepítés:

- XP-nél dupla kattintás.

- Egyéb esetekben érdemes egy jobb klikk után a Futtatás rendszergazdaként lehetőséget választani.

- Ha több partíció van - és a választási lehetőséget fölajánlja - ajánlott nem a rendszerpartícióra telepíteni.

A Next... Next... helyett érdemes minden lépést átnézni, nehogy egy másik alkalmazás is fölkerüljön a választott program "melléktermékeként".

2017. szept. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!