Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem eredeti Win10-zet,...

Vettem eredeti Win10-zet, készíthetek én is valahogy Recovery partíciót a kis notebookba?

Figyelt kérdés
Lenovo x230i, 12" lenne, amelyben nincs DVD olvasó.
2017. szept. 6. 12:55
 1/10 Dongaben ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy egy pendrive-t használj "BackUp" célra.
2017. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én NortonGhost15-el szoktam mentést csinálni a C-ről cakk-pakk a D-re. Nem csinálok külön partíciót. Van két partíciód? Futtatható pendrive-ról is.


De sok egyéb backup program van.

2017. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lenovo notebookon ott a "fekete kis gomb" amely a recovery-t indítja, ezért szeretném ha működne :)
2017. szept. 8. 08:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen gomb, akkor ott van egy rejtett partíció, amiről újrahúzhatod a rendszered, amennyire és tudom. Van ott egy rendszer, amiről első bekapcsoláskor települ az dott opr. Nem volt ilyen?
2017. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
>adott<
2017. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, használtan vettem ezt a gépet, és szeretnék Recovery partíciót készíteni.
2017. szept. 8. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Clonezillát letöltöd

2. Kiírod pendrive-ra

3. Bootolsz a pendriveról

4. Csinálsz a rendszerről egy image-et vagy egy másik partícióra, vagy a pendrivera, vagy külső HDD-re

5. Örülsz

2017. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont olyan megoldás, mint a NortonGhost15. Válassz a kettő közül, és hallgass ránk. Ez így a legegyszerűbb. Visszaállítás ugyanígy történik, csak nem mentést, hanem visszaállítást választasz.
2017. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Felhívtam a Lenovo-t és azt mondták nyissam ki a Vezérlőpultban a "Recovery"-t és kövessem ami ki ír majd.


És tényleg ott van mindenkinek a szeme előtt :D

[link]

2017. szept. 17. 17:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Tök jó. Így is jó. D
2017. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!