Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SRT fájlom van abba van...

Davyd9206 kérdése:

SRT fájlom van abba van időzítés és html kódolás hogyan lehet le szedni, hogy egy tiszta szöveget kapjak?

Figyelt kérdés

Itt van a kép aki nem értené mit szeretnék csinálni:

[link]


Megoldható valamilyen programmal.


2017. szept. 6. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
végig futtatsz rajta egy macrót. :-)
2017. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dongaben ***** válasza:
A "Dictanote"-os tipp nem működött?
2017. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Másold be egy üzenetbe, és visszaküldöm neked a szöveget.
2017. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Total Commander. Ráállsz a fájlra, F4, kimásolod, beilleszted egy szövegszerkesztőbe és elmented TXT-ként, DOC-ként, vagy ahogy akarod.
2017. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem tudom, hogy mire gondoltál, én a következőkre :


Ha jól értelmeztem, akkor azok a szövegrészek nem kellenek amik egy "<" és egy ">" jel közé esnek.


#1-es jól irta macro (vagy program),


Összedobtam neked egy ilyen programot (delphi kontolos alkalmazás).


Itt a forrás : [link]


Innen letölthető (a leforditott exe van benne és a forráskód : SrtHtml.exe és SrtHtml.dpr) : [link]


Virustotálos elenőrzése a zip fájlnak (4 virusirtó virusosnak jelzi a fájlt, ami valjuk be a forráskód ismeretében elég pofátlanság) : [link]


Ezen a fájlon próbáltam ki : [link]


és úgy nézetem, hogy jól dolgozik.


Sok sikert.

üdv.

2017. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Újra elolvasva a kérdésed, megerősödött bennem az a tudat, amit már régóta tudok, hogy a szövegértésem az nem 100 %.


Tehát ha jól értelmezem akkor Te csak a sima szöveget szeretnéd mindenféle sallang nélkül.


Erre itt a program 1.01-es verziója ami mindent eltávolit (illetve csak három dolgot: üres sort, sorszámot, olyan sorokat amiben megtalálható a "-->" szövegrész):


Itt a forrás : [link]


Innen letölthető (a leforditott exe van benne és a forráskód : Srt1Html.exe és Srt1Html.dpr) : [link]


Virustotálos elenőrzése a zip fájlnak (ezt már csak 2 virusirtó jelzi virusosnak, ami szintén érdekes, hiszen a kód lényege nem változott) : [link]


Ezen a fájlon próbáltam ki : [link]


Sok sikert.

üdv.

2017. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!