Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha MSI graf. Kártya mellé van...

Ha MSI graf. Kártya mellé van ASUS alaplap a graf. Kártya GAMING APP programján működne az alaplap CPU Mhz figyelő is?

Figyelt kérdés
Volt nemrég asus z170 pro gaming alaplapom és egy msi gtx 1060 vga-m Gming app alkalmazás csak a kártya Mhz ét mutatta de láttam sok videon a youtube-n hogy tudja figyelni az alaplap és cpu-t is, ez azért nem működhet nálam ,mert ASUS az alaplap ?

#GAMING APP
2017. szept. 7. 22:26
 1/5 A kérdező kommentje:

Itt mutatja a CPU-t is meg VGA -t is , de nálam csak a VGA -t mutatta (jobb oldalit ) .


[link]

2017. szept. 7. 22:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletben működnie kellene, hisz érzékelőkhöz fér hozzá a program ami minden lapon és kártyán van márkától függetlenül. Mondjuk nekem a VRAM-al és a GPU-val kapcsolatos infókat nem engedi megjeleníteni, Sapphire kártyám van egyébként. Lehet mégiscsak baja neki ez, hogy nem MSI a márkája azaz nálad is lehet, hogy ez baj.
2017. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De épp most nézek angol forumon olyat hogy MSI kártya is meg a lap is és ott meg nem mutatja neki a VGA t aCPU t meg igen .. érdekes
2017. szept. 7. 23:07
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


és itt is látni mint nálam volt ugyanez még beáálitani sem engedi

2017. szept. 7. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, nem tudom. Elméletben, mivel érzékelőkhöz fér hozzá a program és manapság szinte minden szabvány ezért úgy gondolom mutatnia kéne tudnia ezeket az értékeket. Az már csak hiba lehet, ha nem képes rá. Egyébként keress gyártófüggetlen programot ha ilyesmit szeretnél én azt javaslom.
2017. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!