Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dark Souls, Anor Londo BOSS?

Dark Souls, Anor Londo BOSS?

Figyelt kérdés

SPOILER!

Képtelen vagyok megölni a helyi Boss-t! Az a két f+++fej egy perc alatt szétkapja szerencsétlen BOT Phantomot, és általában magam maradok vagy az egyik, vagy a másik felerősödött ellenféllel szembe. Képtelen vagyok kinyírni őket. Valami ötlet?



2017. szept. 10. 11:38
 1/3 anonim válasza:

[link]

Ha tudsz egy keveset angolul ez biztosan segít

2017. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hogs jutottál el odáig egyáltalán ha még az NPC summonnal se tudod megcsinálni...?

Próbálgasd továdd egyedül, ne támadj csak figyeld a mozdulataikat... Tudod az oszlopokat használni hogy elszeparáld őket. Ornsteint megölni előbb könnyebb. És kézzel irányítsd a kamerát, ne használd a tagret lockot.

2017. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elfelejtettem megírni, hogy miután kiírtam 14 nappal később sikerült végre hajtanom egyedül.

Aki idetéved annak írom, hogy amit én is elfelejtettem erről a játékról pedig érdemes tudni:

A Dark Souls azon játékok keveséhez tartozik amik képesek érzelmileg és személyiséget befolyásolni! Emellett aki hajlamos rá megtanítja a játék arra a játékost, hogy nem kell 1000%-ban komolyan venni, hiszen a játék fő lényege a nyugalom. A legkeményebb résznél is elég volt egy parányit nyugodtnak lenni és már nem volt annyira túlzottan veszedelmes mint előző száz alkalommal. Persze ehhez az kell, hogy megtanuljuk a játék által kínált tér teljes egészét na meg, hogy ne feszüljünk rá, de ha mégis akkor engedjük el egy kis időre! Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 22. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!