Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan törlök egy csoportot a...

Hogyan törlök egy csoportot a facebookról?

Figyelt kérdés
Kitöröltem minden nevet, én mint adminisztrátor kiléptem a csoportból és még mindig ott áll a csoport 0 taggal, de el nem tűnik. Mit csináljak még. Ráadásul kb 5-ször van meg a csoport, mivel azt írta a rendszer hogy valami okból nem tudta létrehozni a csoportot ezért újra és újra megpróbáltam és a végén azt is létrehozta amire azt írta nem tudja. Szóval jó lenne a 0 fős csoportokat valahogy eltüntetni de nem jöttem rá hogyan kell.

2017. szept. 10. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
ha csaltál az oldalon , akkor mindenképpen megfognak találni. Ne hidd hogy az ip címed alapján nem tudnak be mérni !
2017. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi vaaaan? A rendszer többször létrehozta a csoportot és nem kell 5 db ugyanabból, ezért törölni szeretném a feleslegeseket: Úgyhogy fogalmam sincs miről beszélsz?
2017. szept. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!