Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows alá melyik a legegysze...

Windows alá melyik a legegyszerűbb, leginkább letisztult, legkényelmesebb, legkönnyebben használható FTP kliens?

Figyelt kérdés

Már régesrégóta a TotalCommander-t használom FTP-re. Az általa megvalósított FTP elérés elég egyszerű : Ha új FTP tárhelyet kapok, egyszer felviszem az adatokat egy listába: azonosító, ftp szolgáltató webcíme, felhasználó és jelszó... és más nem is kell.

Onnantól meg egy duplakattintásra elérem az FTP oldalt, és ugyanazokat a fájlműveleteket el tudom végezni vele, amiket a TotalCommander helyileg is megvalósít.


Viszont a TotalCommander-nek ez csak egy kiegészítő funkciója, én meg szó szerint másra nem is használom ezt a programot.

Így mindenhova csak azért telepítek TotalCommander-t, hogy legyen FTP kliensem.


Nincs erre valami kifejezetten kényelmes célalkalmazás?


Androidra pl. már találtam, de ott ha egy program kicsit is jól meg van írva, alapból kényelmes lesz, mert egyetlen érintőképernyőn lehet az egészet kezelni.


Asztali gépre van valakinek valami jó ötlete (esetleg tapasztalata, összehasonlítása)?


2017. szept. 10. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Windows Intezo tartalmaz ftp klienst (Win 10, de lehet nem most kerult be).


WinSCP-t hasznaltam elotte, hordozhato verzioja 7MB-os.

2017. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még egy pont a WinSCP-nek, de! A TC kliense tökéletesen alkalmas a dologra - ahogy írtad -, és abszolút nem hátrány, ha alapértelmezésben fent van a gépen, hátha szükség lesz rá. Egy szimpla FTP klienssel nem, vagy csak borzasztó körülményesen tudod megvalósítani a TC funkcióit.
2017. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én anno (7-8-9 éve) flashfxp-t használtam. Nem tudom, hogy azóta él-e még a dolog, de anno én nagyon szerettem.
2017. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt használtam régebben, nekem nagyon bejött:


[link]

2017. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!