Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxra WINE ill. PlayOnLinux...

Linuxra WINE ill. PlayOnLinux segítségével hogy lehet telepíteni SIMS 2 vagy 3 at?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha feltelepítetted a WINE-t, utána a Sims telepítőjét berakod, és a setup.exe-re jobb gomb/megnyitás egyéb alkalmazással, válaszd ki a Wine-t a listából, elvileg ezután ugyanúgy kell telepíteni, mint Windows-on.

PlayOnLinux-on pedig miután elindítottad ki kell választani a listából a játékot, és a leírt lépéseket követni.

(Ha esetleg egy .iso fájlban lenne a játék, akkor előbb be kell mountolni, biztos van rá Linux-on is virtuális meghajtó, de én meg szoktam oldani parancssorból:

mkdir /media/sims

mount -o loop /home/sims.iso /media/sims

)

És ezután ugyanúgy lehet telepíteni.

2010. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
közs de a SIMS 2 ami jobb lenne nincs benne a play on linuxos listában és ha WINE al elindítom akk kiadja hogy STarting in Windwos dicsonarry és megáll mert cask az .eXE -t rakja bele ha bemásolom a telepítőt akk meg kéri a kódot telepítési hely... és végül mgeáll nem csinál semmit
2010. máj. 27. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, hogy akkor hogyan, de itt jóval több segítséget kaphatsz:

[link]

2010. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!