Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Digitális tananyagot szeretnék...

Digitális tananyagot szeretnék készíteni, milyen programot/programokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nyelvi tananyagokra gondoltam, de nem a régi nyelvtanközpontú megközelítés, hanem új szemlélet szerint. Arra gondoltam első körben, hogy ppt-ket készítenék és audiocity-ben venném fel a hangot, majd shotcut-ban összeraknám a kettőt. Ppt-már csináltam, a többit megtanulom. Van esetleg egyszerűbb ötlete valakinek, vagy praktikus tanácsa? Például hova érdemes feltölteni? Önálló site-ra, esetleg önálló FB-oldalra, vagy "tananyagos" portálra?
2017. szept. 13. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Ez így kb 20-30 évvel van lemaradva.

Manapság már online webalkalmazásként futnak az oktatóanyagok, automatikus ellenőrzéssel, tananyag előrehaladás követéssel, online vizsgázási lehetőséggel.

Ehhez képest, ha te bedobsz egy zipbe egy rakat mp3-mat meg egy PPT-t, az maximum megmosolyogni jó, egyébként senki nem fogja komolyan venni.

Ha egy valódi ilyen oktató rendszert szeretnél az sok-tíz millió forintos fejlesztés.

2017. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Másrészt meg az ilyen hanganyagokat profi anyanyelvű színészek mondják fel hangstúdiókban.

Ehhez képest szerinted szintén mennyire lesz komolyan vehető, ha az 50 forintos pc mikrofonodba a magyar akcentusoddal a kisszobában felmondod a szövegeket?

2017. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Arról szintén nem beszélve, hogy az ötleted vajon mennyire értelmes/forradalmi...
2017. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jó az irány, csak csinálj belőle videót és rakd fel a youtubra inkább. Inkább sok kis videó legyen, mint terjengős másfél órásak.
2017. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jah, annyira bírom az ilyen lehúzós kommenteket, komolyan. Szar az ötletem, NYILVÁN, szar a technika, mondjuk pont ebben szeretnék tájékozódni, de sebaj. És NYILVÁN szart sem tudok, azért szeretnék ezzel foglalkozni. :-)


4-eshez pedig csak annyit, hogy a videó "hogyancsinálása" érdekelne pont; ld. főcímben feltett kérdés: programok, technikai háttér, stb.

2017. szept. 13. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Elhiszen, hogy az igazság fáj, de attól még igazság maradt.

Csinálhatsz ilyen kis aranyoska próbálkozásokat, időtöltésnek teljesen jó.

2017. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!