Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni a Microsoft fiókomba a friss Windows 10 telepítésekor?

Figyelt kérdés
Folyamatosan rossz jelszót ír. Pedig jót adok meg, meg is változtattam de úgy sem. Mobilról vagy mas gépről működik.

2017. szept. 13. 19:56
 1/4 tabaki ***** válasza:
A NumLock be van kapcsolva?
2017. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ilyen alap dolgokat, caps lock, num lock ezekkel kezdtem... Képernyőbillenytűzettel is próbáltam. Ahogy láttam probléma többmindenkinel. De nem találok megoldást.
2017. szept. 13. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd helyi fiókkal, és telepítés után próbálj meg belépni.
2017. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:
Nem sértegetni akartalak, csak a sulinkban is NumLock nélkül indul némelyik frissen telepített gép, és nekem jó néhány percembe került, mire egyáltalán eszembe jutott, hogy ez Windowsban is megeshet. Gondoltam, hátha veled is ez történt, de ezek szerint neked jobban helyén volt az eszed, elnézést.
2017. szept. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!