Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux cseréje Windowsra?

Linux cseréje Windowsra?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy laptopot (Acer aspire es15) előtelepített Linpus Linux Lite rendszerrel. Szeretnék Win 10-et telepíteni, de nem sikerül a bootolás usbről. Cd/dvd meghajtó nincs a laptopban. Az usb biztos, hogy boot képes, rufusszal készítettem és másik gépen próbáltam, ott jó. Az a gond, hogy sem a biosban a boot fülön nem látni usb lehetőséget, sem az f12 gyors bootmenüben. Segítségeteket megköszönöm :)

2017. szept. 14. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
BIOS-ban a boot fülön nálam nincs usb flash, nem ismeri fel. Windows uefi telepítőből már én is tudnék formázni lemezt ha sikerülne eljutni odáig. Az egyik videóban külső cd meghajtót használnak, az lehet segítene csak nekem nincs. köszi
2017. szept. 15. 15:07
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
UEFI-re van fomrázva a kütyü?
2017. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!