Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti Vice Cityt telepítette...

Eredeti Vice Cityt telepítettem. Egy install és egy play cd-je van. Nem akarom használni a play cd-t. De mindig azt kéri induláshoz. Megoldás?

Figyelt kérdés
Lépésről lèpésre letudná valaki nekem írni, hogy mit kène csinálnom? Milyen programot tekepítsek és honnan. Mit másolhak fel, hogy gépről tudjam indítani a játékot cd nélkül.
2017. szept. 15. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehetséges. Vagy is de... Mert ha a lemezen lévő fájlokat bele rakod egy iso fáljba akkor deamon tools-al indítható gépről, mivel igazi lemez helyett készít egy vírtuálisat gépre.


Ezt a megoldást tört játékoknál csinálják.

2017. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nemcso ***** válasza:

Anno én is kiméltem a cd-t, egy un. nocd megoldással. Ez az exe használható eredeti játékkal és nem kell a cd.

Itt találsz ilyet :

[link]

2017. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az általad linkelt oldalról letöltött fájlok egyike sem működik. Azt írja hogy mss...hiányzik a gépről. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát.
2017. szept. 15. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!