Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eladhatom a régi Steam-es...

Eladhatom a régi Steam-es játékaimat?

Figyelt kérdés

Régebben sok játékot vásároltam meg, viszont mára már meguntam őket, és soha sem játszom velük.

Arra gondoltam, csinálnék belőlük egy kis pénzt.

Elvileg a g2a oldalán lehet eladni használt játékot, viszont azt nem tudom, hogy jogilag lehetséges e eladni a steam-es játékaimat. Plusz az is felvetődött, hogy más tudná e úgy használni ezeket a játékokat, hogy a termékkulcsuk már aktiválva lett a fiókomban.

Nagyon hálás lennék érte, ha valaki tudna nekem segíteni ebben a témában.



2017. szept. 16. 23:49
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha egy játék már be van aktiválva a steam profilodon akkor nem tudod eladni. g2a-n csak aktiválatlan cd kulcsot valamint giftet tudsz eladni. :)
2017. szept. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
el adhatod, hirdető oldalon is , csak account néven nem szabad árusítani mert az a tiltott. Az hogy nem nevezed meg a címben az "account szót " már nem követsz el törvénytelenséget. A hirdetésbe írd hogy privátban várod az érdeklődést. Amit viszont tudnod kell hogy annyi pénzt nem kérhetsz érte mint egy kulcsért tehát pl 7 ezer a kulcs , neked azt 3500 -ba kell számolnod a fiokón lévő játékot. A másik meg az hogy emailt is átkell állítani az illető emailjére hogy te ne férhess későbbiekben hozzá és ne tud el lopni, és előre sem fog senki utalni neked, ezért személyesen nálad kellene megcsinálni az üzletet a vevő szeme előtt .
2017. szept. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Asszem inkább hagyom az egészet...majd meggazdagszom másból :D

2017. szept. 18. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:
menny el kubikolni !!! normális ember abból szerez pénzt ! vagy kapálj földet , betonoz !! stb
2017. szept. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!