Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Lightroom-miért nem úgy...

SOS! Lightroom-miért nem úgy menti el a képet, ahogy megszerkesztettem?

Figyelt kérdés

Amatőr hobbi fotós vagyok. Adobe Lightroomban szerkesztem a képeim, most pl egy éjszakai, csillagos fotót hoztam szebbre, majd miután exportáltam teljesen fakó képet mentett el. Mintha duplájára emelte volt az expoziciót. Mi lehet a gond? Ha a progtamban úgy mutatja,ahogy szeretném de az elmentett változat nem ilyen, mit csináljak?

Nagyon fontos és sürgős lenne, megköszönném a segitséget!


2017. szept. 18. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Rég használtam de aszem nem exportáni kell hanem mentés másként.

De mindjárt kipróbálom ha lesz egy kis időm.

2017. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de olyan nincs, hogy mentés másként,legalábbis én nem találtam! Ahogy olvastam, exportálni szokták. Többi fotóm(természetfotók) is igy csináltam és azoknál nem történt hasonló, vagy minimális volt az eltérés a mentett képnél. De ennél az éjszakai fotónál az elmentett kép használhatatlan, tiszta fakó lett az egész :(
2017. szept. 18. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Megvan, tényleg exportálni kell, de a file settings-t is állítsd be, és akkor a beállított módosításokkal menti.
2017. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ott pontosabban mit kellene állitanom?

Igy van beállitva jelenleg: JPG formátum, Quality 100, Color space: SRGB

2017. szept. 18. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez van nálam is, mondjuk nekem a forrás fájl jpeg és jpg-be mentettem.
2017. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!