Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kikapcsolni...

Hogyan lehet kikapcsolni androidos telefononon a messengert, anélkül, hogy el kelljen távolítanom a telefonról?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már a mobil témakörben feltettem, de ott nem kaptam rá eredményes választ, ezért most felteszem itt is.


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


A problémám az, hogy amikor netezek telefonról, akkor ugye a messenger úgy jelez ki, mintha fent lennék rajta, annak ellenére, hogy nem chatelni mentem fel. Hiába kapcsolom ki az értesítéseket, annak ellenére kijelzi azokat, hiába nyomom ki az Alkalmazásokon belül, Kényszerleállítással, annak ellenére újra elindítja magát. Viszont én nem akarom, hogy állandóan aktívnak jelezzen a chat a partnerek közt, amikor csak böngészgetek a telefonon, az ismerősök viszont meg sorra megsértődnek rám, ha nem írok vissza nekik egyből, mivel ugye ők aktívnak látnak.



2017. szept. 18. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A telefon beállításában letiltod azt hogy a Messenger futhat a háttérben.Ezután ha már nem használod az alkalmazást akkor be is zárod az alkalmazásváltóval.
2017. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, de sajna én nem találok ilyen menüpontot, ahol le lehetne tiltani a messengert (valószínű rossz helyen keresem). Az "értesítések" menün belül kikapcsoltam a messengert, de ugye nem sokat vet a latba. Ugye az "Alkalmazások" menüben a "kényszerleállítás" nem opció, mert ez csak időlegesen állítja le a programot. Más menüpontot pedig nem találok ezzel kapcsolatban a beállításokon belül.Nem tudnád kicsit konkrétabban leírni, hogy hol találom az általad leírt menüt?
2017. szept. 18. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem ugyanolyan telefonunk van ezért lehet neked máshol kell keresni de nekem az akkumulátor és teljesítmény/háttérben futó alkalmazások menüben van.
2017. szept. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Így meg lett! Nálam ez így néz ki samsung galaxy s7 esetében: Beállítások/ Eszköz karbantartása/ Akkumulátor/ Mindig alvó alkalmazások.

Utána alkalmazásokon belül a Kényszerleállítás funkció.

Bár szomorúan tapasztaltam, hogy hiába csináltam végig mindezt, az alkalmazás ennek ellenére újraindult, és ugyanúgy kaptam az üziket.

2017. szept. 21. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!